ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ Π.Ο.Φ.Σ. 2022

 

                ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ Π.Ο.Φ.Σ. 2022
   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΤΖΙΠΑΔΑ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΧΑΛΑΡΗΣ Β.
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ    
ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ (ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Μ.) ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΣΗ - ΣΤΙΓΜΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ./ΣΑΑΠΟΓΛΟΥ Π.
ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ (ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Γ.) ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ./ΣΑΑΠΟΓΛΟΥ Π.
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ (ΣΤΑΡΑΚΗΣ Μ.- ΤΑΓΑΡΑΣ Γ.) ΠΥΡΑΣΦΑΛΕΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ./ΣΑΑΠΟΓΛΟΥ Π.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ Δ.Σ.
ΜΑΡΤΙΟΣ    
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ( ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ Μ. ) ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ - GPS - VHF ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ./ΣΑΑΠΟΓΛΟΥ Π.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΠΑΡΕΛΑΣΗ Ο.Ε.Δ. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Η.
ΤΕΤΑΡΤΗ 30          ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ (ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ Μ.) ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΒΛΑΒΕΣ (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.) ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΒΛΑΒΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ./ΣΑΑΠΟΓΛΟΥ Π.
ΑΠΡΙΛΙΟΣ    
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΔΕΙΠΝΟ ΣΤΗΝ ΨΑΡΟΤΑΒΕΡΝΑ ΤΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΨΑΡΑΔΩΝ Δ.Σ.
ΜΑΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΝΤΙΑΣ ΜΕ Κ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ KAI Ε.Π.Λ.Σ.Α.Κ. Δ.Σ.
ΙΟΥΝΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΝΕΤΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΑ ΜΕ Κ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   Δ.Σ.
ΠΑΡ.- ΔΕΥΤ. 10-13 14η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ-ΣΥΡΟΣ 2022 (ΕΟΜΟΦΣ) Δ.Σ.
ΠΕΜΠ.- ΚΥΡ. 23-26 ΕΝ ΠΛΩ Δ.Σ./ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Η.
ΙΟΥΛΙΟΣ    
ΠΕΜΠ.- ΔΕΥΤ. 7-11 ΕΤΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ. / Δ.Σ.
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ    
ΠΑΡ.- ΔΕΥΤ. 12-15 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ.
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ    
ΠΑΡ.- ΚΥΡ. 9-11 ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΦΑΡ. ΣΑΜΑΡΙΑΣ/ΑΓ. ΡΟΥΜΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Σ.
ΠΑΡ.- ΚΥΡ. 23-25 ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ - ΨΑΡΕΥΤΙΚΗ (ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ-ΚΥΘΗΡΑ) ΣΑΑΠΟΓΛΟΥ Π.
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ    
ΤΕΤΑΡΤΗ 5 1η ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - ΕΚΛΟΓΕΣ Δ.Σ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 2η ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ - ΕΚΛΟΓΕΣ Δ.Σ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΠΑΡΕΛΑΣΗ Ο.Ε.Δ. -  ΝΤΙΑ ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ Μ.
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΚΑΖΑΝΕΜΑΤΑ ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Η.
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ    
ΣΑΒ/ΚΟ 10-11 ΤΖΙΠΑΔΑ ΚΟΥΦΑΚΗ Ρ.

 

 

          ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ Π.Ο.Φ.Σ. 2021
   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΡΧΗΓΟΣ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ    
     
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ    
     
ΜΑΡΤΙΟΣ    
     
ΑΠΡΙΛΙΟΣ    
     
ΜΑΙΟΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΤΩΡΙΝΩΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΩΝ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ   
  ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΤΟ ΥΠΟ ΣΚΕΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΙΟΥ/ΠΑΣΧΑ  
ΙΟΥΝΙΟΣ    
Σάββατο 5 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΕΝΕΤΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  
Κυριακή 6 ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΝΗΣΟΥ ΝΤΙΑΣ ΜΕ Κ.Λ.Η.  
Παρασκευή 25-28 ΕΤΗΣΙΑ ΠΑΡΟΣ-ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ  
ΙΟΥΛΙΟΣ    
Παρασκευή 9-11 ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΟΛΟΚΥΘΑ-ΕΛΟΥΝΤΑ  
Κυριακή 25 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΑΥΤΟΝΟΜΗΣ ΚΑΤΑΔΥΣΗΣ ΝΤΙΑ  
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ    
Κυριακή 8 ΑΓΩΝΑΣ ΨΑΡΕΜΑΤΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ ΚΟΛΠΟΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ   
Σάββατο 14-15 ΕΚΔΡΟΜΗ ΛΟΥΤΡΟ  
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ    
Παρασκευή 17-19 ΕΚΔΡΟΜΗ ΦΑΡΑΓΓΙ ΣΑΜΑΡΙΑΣ  
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ    
Παρασκευή 8-10 ΨΑΡΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΦΗ  
Πέμπτη 14 ΕΤΗΣΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ  
     
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ    
Τετάρτη 10 ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΦΣ/ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΚΑΦΟΥΣ ΟΕΔ/ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΡΟΠΕΛΩΝ  
Σάββατο 13-14 ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ Η ΤΖΙΠΑΔΑ   
Κυριακή 21 14α ΚΑΖΑΝΕΜΑΤΑ - 2021  
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ    
Σάββατο 18-19 ΕΚΔΡΟΜΗ-ΤΖΙΠΑΔΑ  ΑΣΚΙΦΟΥ  
     

 

 

          ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ Π.Ο.Φ.Σ. 2020
    ΑΡΧΗΓΟΣ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ    
Δευτέρα 6  ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΥΔΑΤΩΝ - NTIA ή ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ
Σάββατο 25 ΕΤΗΣΙΟΣ ΧΟΡΟΣ - ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ - Δ.Σ.
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ    
Σάββατο 1 ΓΑΜΟΠΙΛΑΦΕΙΑΔΑ - ΑΝΩΓΕΙΑ ΓΙΑΒΡΙΔΗΣ
Τετάρτη 5 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΣΗ - ΣΤΙΓΜΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
Τετάρτη 12 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ & ΜΗΧΑΝΙΚΕΣ ΒΛΑΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔ-ΠΕΡΥΣΙΝΑ
Σάββατο 15 - 16 ΤΖΙΠΑΔΑ ΣΤΑ ΚΑΠΕΤΑΝΙΑΝΑ - ΑΙ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΦΑΚΗ
Τετάρτη 22 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ
Τετάρτη 26 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ - VHF - GPS ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ
ΜΑΡΤΙΟΣ    
Τετάρτη 4 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ - ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΌ ΤΟ Κ.Λ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κ.Λ.Η.
Τετάρτη 11 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΥΡΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΑΞ. ΤΑΓΑΡΑΣ
ΑΠΡΙΛΙΟΣ    
     
ΜΑΙΟΣ    
     
ΙΟΥΝΙΟΣ    
Τετάρτη 3 ΓΙΟΡΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΠΡΟΠΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Παρασκ 12-15 17η ΕΤΗΣΙΑ - ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΑ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ-ΧΑΛΑΡΗΣ
Κυριακή 28 Καθαρισμός ΝΤΙΑΣ με Κ.Λ.Η ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ
ΙΟΥΛΙΟΣ    
Παρασκ.10 - 12 ΕΚΔΡΟΜΗ - ΛΟΥΤΡΟ ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ
     
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ    
     
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ    
     
Παρασκ. 25 - 27 ΓΑΥΔΟΣ - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ ΧΑΛΑΡΗΣ
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ    
Τετάρτη 14 Επαν. ΕΤΗΣΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΗ Γ.Σ. - ΕΚΛΟΓΕΣ Δ.Σ.
Τετάρτη 28 ΠΑΡΕΛΑΣΗ Ο.Ε.Δ. - ΝΤΙΑ  ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ    
Παρασκ. 20 - 22 ΤΖΙΠΑΔΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Κυριακή 22 14α ΚΑΖΑΝΕΜΑΤΑ - 2020 ΖΩΓΡΑΦΑΚ-ΤΑΓΑΡΑΣ
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ    
Σάββατο 12-13 ΤΖΙΠΑΔΑ ΚΟΥΦΑΚΗ
     

 

 

 

          ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ Π.Ο.Φ.Σ. 2019
    ΑΡΧΗΓΟΣ
ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ    
Κυριακή 6  ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΥΔΑΤΩΝ - NTIA ή ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Σάββατο 26 ΕΤΗΣΙΟΣ ΧΟΡΟΣ - ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ Δ.Σ.
ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ    
Τετάρτη 6 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΣΗ - ΣΤΙΓΜΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
Τετάρτη 13 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ & ΜΗΧΑΝΙΚΕΣ ΒΛΑΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ-ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ
Τετάρτη 20 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΓΚΥΡΟΒΟΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
Τετάρτη 27 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΥΡΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΑΞ. ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ- ΔΡΟΣΑΤΑΚΗΣ
ΜΑΡΤΙΟΣ    
Τετάρτη 6 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ - ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΌ ΤΟ Κ.Λ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κ.Λ.Η.
Σάββατο 9 - 11 ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ - ΕΚΔΡΟΜΗ ΖΑΡΟΣ - ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
Τετάρτη 13 ΣΕΜIΝΑΡΙΟ ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗ
Τετάρτη 20 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ - VHF - GPS ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ
ΑΠΡΙΛΙΟΣ    
Μ.Σάββατ.27-29 ΠΑΣΧΑ ΣΤΗ ΝΤΙΑ ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ
ΜΑΙΟΣ    
Σάββατο 18 ΝΤΙΑ - ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ με το Κ.Λ.Η. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Τετάρτη 29 ΓΙΟΡΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ ΠΡΟΠΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΙΟΥΝΙΟΣ    
Κυριακή 9 ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ - ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΔΡΟΣΑΤΑΚΗΣ
ΙΟΥΛΙΟΣ    
Σάββατο 13 - 14 ΝΤΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Παρασκ. 26 - 28 ΝΑΥΤΙΚΟ CAMPING ΣΤΗ ΧΡΥΣΗ ΧΑΛΑΡΗΣ
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ    
Παρασκ. 23 - 26 16η ΕΤΗΣΙΑ - ΚΥΚΛΑΔΕΣ 2019 ΓΙΑΒΡΙΔΗΣ
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ    
Παρασκ. 6 - 8 ΦΑΡΑΓΓΙ ΣΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ ΓΙΑΒΡΙΔΗΣ - ΔΕΣΙΠΡΗΣ
Παρασκ. 27 - 29 ΓΑΥΔΟ - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ ΣΑΑΠΟΓΛΟΥ
ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ    
Τετάρτη 16 Επαν. ΕΤΗΣΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Δ.Σ.
Δευτέρα 28 ΠΑΡΕΛΑΣΗ Ο.Ε.Δ. - ΝΤΙΑ  Ο.Ε.Δ.
ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ    
Κυριακή 10 ΤΖΙΠΑΔΑ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Κυριιακή 24 13α ΚΑΖΑΝΕΜΑΤΑ 2019 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ
Τετάρτη 27 - 1 ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ 2019 - ΑΘΗΝΑ  
ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ    
Σάββατο 14-15 ΤΖΙΠΑΔΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΑΣΚΥΦΟΥ - ΤΑΥΡΗ ΚΟΥΦΑΚΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛ